Stegmann Belgium: specialist in uitzendwerk, werving en selectie

Kantorennetwerk

Overzicht van onze locaties met hun contactgegevens.
We kijken ernaar uit u te ontmoeten.

Antwerpen

Verbindingsdok-Oostkaai 1
2000 Antwerpen

 03 206 10 00
 antwerpen@stegmann.be

Deinze

Markt 26
9800 Deinze

 09 381 06 20
 deinze@stegmann.be

Geel

Antwerpseweg 65 C
2440 Geel

 014 56 26 16
 geel@stegmann.be

Gent Zeehaven

Stationsstraat 2A
9080 Lochristi

 09 210 90 70
 gentzeehaven@stegmann.be

Heverlee

Naamsesteenweg 386/0003
3001 Heverlee

 016 24 70 24
 heverlee@stegmann.be

Mechelen

Battelsesteenweg 422/1
2800 Mechelen

 015 28 08 68
 mechelen@stegmann.be

Temse

Philippe Saveryslaan 7 (1ste verdieping)
9140 Temse

 03 710 51 80
 temse@stegmann.be

Turnhout

Nieuwe Kaai 35
2300 Turnhout

 014 47 08 08
 turnhout@stegmann.be

Medica Solutions

Naamsesteenweg 386/0003
3001 Heverlee

 016 24 70 20
 medicasolutions@stegmann.be

HR-Solutions • Antwerpen

Verbindingsdok-Oostkaai 1/1
2000 Antwerpen

 03 206 10 06
 antwerpen@stegmann-hrsolutions.be

HR-Solutions • Geel

Antwerpseweg 141 A
2440 Geel

 014 56 23 80
 geelhr@stegmann-hrsolutions.be

Antwerpen • HQ

Verbindingsdok – Oostkaai 1 (2de verdieping)
2000 Antwerpen

 03 206 10 00
 info@stegmann.be

Flexibele dienstverlening,

óók in woelige tijden van corona

Ook bij Stegmann nemen we als HR dienstverlener de nodige maatregelen om de coronacrisis mee te helpen indijken. Onze focus ligt immers op jouw en onze veiligheid.

Al onze medewerkers doen aan telewerk, maar we blijven onze dienstverlening van thuis uit verderzetten!

Concreet betekent dit dat de fysieke Stegmann vestigingen in Antwerpen, Turnhout, Geel, Mechelen, Deinze, Lochristi, Temse & Heverlee gesloten zijn.

Trots zijn we op al onze Stegmann medewerkers, op hun getoonde flexibiliteit & hun inzet om de nodige continuïteit te bieden in onze dienstverlening.

Onze zoektocht naar de juiste job, naar de juiste kandidaat, blijft onze prioriteit.

Stegmann, ook in tijden van corona, voorsprong door specialisten!

Contactaanvraag | Wij bellen u terug

U hebt vragen en wilt graag teruggebeld worden? Laat dan in ons contactformulier uw naam, uw e-mailadres en uw telefoonnummer achter. Wij nemen onmiddellijk contact met u op.